Lattelecom

SIA Lattelecom piedāvā klientiem integrētus elektronisko sakaru un IT risinājumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus, nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom grupu veido uzņēmumi SIA Lattelecom, SIA Lattelecom BPO, SIA Citrus Solutions, un SIA Lattelecom Technology (un tā meitasuzņēmums SIA Baltijas Datoru akadēmija). SIA Lattelecom BPO nodrošina klientiem biznesa procesu pakalpojumus un risinājumus, kā arī 1188 informatīvos un uzziņu pakalpojumus. SIA Citrus Solutions pamatdarbības virzieni – elektronisko sakaru tīkla infrastruktūras projektēšana, būvniecība un apkalpošana.

SIA Lattelecom Technology piedāvā klientiem pilnu IT risinājumu un pakalpojumu klāstu – IT infrastruktūras un sistēmu integrāciju, uzņēmumu pārvaldību, programmatūras izstrādi, diennakts datoru servisu, datu pārraidu un IT ārpakalpojumus. Baltijas Datoru akadēmija nodrošina profesionālu IT apmācību.

Kopš 2002. gada darbojas Lattelecom filiāles Igaunijā un Lietuvā. Tās sniedz pilna apjoma IT&T apkalpošanu starptautiskajiem un vietējiem korporatīvajiem klientiem, kā arī Lietuvas un Igaunijas uzņēmumiem, kas attīsta savu uzņēmējdarbību citās valstīs. Filiālēs lielākā uzmanība pievērsta nepārtrauktai pakalpojumu nodrošināšanai un apkalpošanai, kā arī starptautisko integrēto risinājumu sniegšanai. Patlaban Lattelecom filiāļu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 40 korporatīvie klienti.

Izvēloties kādu no Lattelecom pakalpojumiem, klients iegūst iespēju izmantot integrēto pakalpojumu klāstu, neatkarīgi no tā, ar kuru no grupas uzņēmumiem tiek slēgts līgums.

Lattelecom grupas kopējie ieņēmumi 2007. gadā bija 153.5 miljoni latu – par 7.9 miljoniem vairāk nekā iepriekšējā gadā. Lattelecom grupas peļņa bija 38.1 miljoni latu. 2007.gadā Lattelecom grupas kapitālieguldījumi bija 29.2 miljoni latu. Papildus informācija par uzņēmumu atrodama interneta lappusē www.lattelecom.lv.

  • latnet
  • ltk
  • telia